Cпортивна аеробіка (4-9 років) — вид спорту, в якій спортсмени виконують під музику комплекс вправ з високою інтенсивністю і складно координованими елементами. В результаті занять спортивною аеробікою дитина отримує: ідеальну поставу, міцну стопу (відсутність ортопедичних проблем), здорове і треноване серце, пластичність, почуття ритму.

Дитяча студія балету «А6 Satellite» (3,5-14 років). Студія була створена на базі професійного танцювального колективу. Балет дитячої студії танцю «А6» на даний момент визнаний лідер дитячого танцювального руху України і Європи.

Студія брала участь у серйозних заходах і концертах. З них можна відзначити сольний концерт балету дитячої студії танцю «А6» в київській Консерваторії, концерт балету «А6» в Національному Палаці «Україна». Ми відкривали дитяче Євробачення 2007 і 2013 року. Також участь в проектах «Телетріумф», «Людина року», «Велике прання», «Підйом», «Гутен морген», «Хочу бути зіркою», «Діти Всесвіту», Міжнародний турнір «Кубок Олімпійської чемпіонки Стели Захарової», ХIV телевізійний фестиваль « Весняні ластівки-2006 »(березень), працювали з молодими вокалістами та зірками естради (І. Білик, Аліна Гросу, Маріетта та ін.).

Teen Gym (12-16 років) — тренування для підлітків в міні-групах з тренером. Тренування сприяють гармонійному і правильному розвитку і зміцненню м’язового корсета дитини. Заняття проводяться як з використанням тренажерів, так і без у вигляді функціональної тренування.

 

Тимчасово недоступно

Передзвоніть мені